Ważne wydarzenia w roku szkolnym

2023/2024

 

 

12 września 2023 r. DZIEŃ POMIDORA

W ramach programu edukacyjnego WITAMINKI rozpoczęliśmy przygodę z warzywami. Naszym pierwszym bohaterem został pomidor Pafnucy. Przedszkolaki podjęły pomidorowe wyzwania. Zapoznały się z witaminkami ukrytymi w pomidorze, tworzyły prace plastyczne, bawiły się w pomidorowe zabawy, a przede wszystkim odkrywały różnorodność pomidorów oraz potraw, przetworów z nich wykonanych. Bogactwo wrażeń smakowych było ogromne.

       

       

                                 

 

20 września 2023 r. DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

To dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce. Święto to zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci i  ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego. 

Kolejny raz obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, udziału w konkursach i grach. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Złożyliśmy wszystkim, maluszkom i starszakom życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.

        

     

                                  

  

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Uroczyste rozpoczęcie roku przedszkolnego, artykuł 3635 - AKTUALNOŚCI Z  GMINY LIPNO - DLA MIESZKAŃCA - Urząd Gminy Lipno

 

Serdecznie witamy Naszych Przedszkolaków po wakacyjnej przerwie.

 

 

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym

życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości!