Ważna Informacja!

Drodzy Rodzice. Mijają dwa tygodnie od momentu wdrożenia elektronicznego systemu monitorowania pobytu dziecka w przedszkolu. Przypominam, że zgodnie z Regulaminem kart magnetycznych (dostępne na stronie http://www.beljos.pl/przedszkolemnich/ zakładka „Ogłoszenia”) w przypadku braku odczytu należy wypełnić stosowne oświadczenie (załącznik nr 2 do Regulaminu kart magnetycznych) dostępne u wychowawcy grupy lub w kancelarii. Jeśli system nie odnotuje odczytania karty i intendent nie otrzyma ww. oświadczenia, ponoszą Państwo wyższa opłatę!

Zwracam również uwagę na zapis w Regulaminie stołówki §4 pkt. 5, że wcześniejsze odebranie dziecka z przedszkola nie jest równoznaczne z pomniejszeniem opłat za deklarowany posiłek, np. dziecko zapisane na 3 posiłki, a odebrane przed podwieczorkiem – opłata naliczona jest za 3 posiłki zgodnie z deklaracją!

 

W przypadku pytań lub wątpliwości proszę o bezpośredni kontakt z Dyrektorem przedszkola.

 

 

 

 

Ważna informacja!

Prosimy Rodziców o zapoznanie się z poniższymi:

1. Regulaminem stołówki

 

pobierz regulamin

oraz

2. Regulaminem korzystania z kart 

pobierz regulamin

Przypominam o konieczności potwierdzenia w sekretariacie własnoręcznym podpisem faktu zaznajomienia się z regulaminami do 06.09.2019 - tj. do piątku .

Proszę o przygotowanie adresu e-mailowego, gdyż składając podpis pod regulaminami poproszeni będą Państwo o jego podanie.

 

 

Dziękuję Rodzicom za wyrozumiałość i

cierpliwe wypełnianie licznych dokumentów!!

 

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Mnichu Małgorzata Kowalczyk

 

 

Reforma edukacji