Kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zachęcam do częstego odwiedzania naszej strony internetowej i zakładki aktualności, gdzie będę zamieszczać ogłoszenia i informacje dla Państwa.

wych. Joanna Rakus

 

DRODZY RODZICE,

W ZWIĄZKU Z POJAWIAJĄCYMI SIE PROBLEMAMI Z ZAŁADOWANIEM MATERIAŁU NA STRONĘ, PRZY DODAWANIU NOWYCH TREŚCI BĘDĘ USUWAŁA MATERIAŁY Z DNIA POPRZEDNIEGO. JEZELI KTOŚ CHCIAŁBY ZABAWY Z WCZEŚNIEJSZYCH DNI, PRZEŚLĘ NA POCZTĘ. PRZEPRASZAM ZA UTRUDNIENIA.

 

 

Z KULTURĄ ZA PAN BRAT

 

Piątek (16.04.)

W muzeum

 

  • Posągi – zabawa ruchowa

Dziecko wykonuje polecenia z piosenki, a na hasło STOP staje w bezruchu (przyjmuje pozycję „posągu”).

ZABAWA

 

  • Co to jest muzeum? - film edukacyjny

MUZEUM

 

  • Wirtualna wycieczka po muzeach

Na wycieczkę zapraszam nie tylko dzieci, ale również rodziców. Ostatnia z proponowanych pozycji pewnie zainteresuje rodziców, a na pewno dziadków. "Wizyta" w tym muzeum pozwoli na chwile cofnąć się do lat, kiedy to rodzice i dziadkowie sami byli dziećmi. Wrócą miłe wspomnienia;)

MUZEUM ZABAWEK

MUZEUM EWOLUCJI

MUZEUM FIGUR WOSKOWYCH

MUZEUM DOBRANOCEK

 

Dlaczego gromadzimy różne rzeczy i pokazujemy je na wystawach w muzeum? 

W muzeum zdobywamy wiedzę o przeszłości. 

 

  • KP

KP1 

KP2

 

 

Czwartek (15.04.) 

Na koncercie

 

  • Koncert

Dzisiaj zapraszam wszystkie dzieci na koncert.

Pierwszy z nich to KONCERT ZESPOŁU ROCKOWEGO BON JOVI, a drugi to KONCERT MUZYKI KLASYCZNEJ w filharmonii. Zapraszam do słuchania.

 

Po wysłuchaniu spróbujcie określić, czym różnią się te dwa koncerty, na jakich znanych wam instrumentach grali muzycy oraz jak należy się zachować na jednym, a jak na drugim koncercie. Na jaki koncert wy byście się wybrali?;)

 

  • Jaki to instrument?

ZAGADKI DŹWIĘKOWE

 

  • Koncert dla rodziców

Proponuję skonstruować dowolny instrument z przedmiotów jakie znajdziecie w domu i wykonać dla rodziców swój własny koncert. Powodzenia.

 

Pomysł na INSTRUMENTY.

 

Środa (14.04.)

 

W teatrze