Witamy na stronie naszego Przedszkola

 

 Szanowni Rodzice!!

Informuję, iż od 1 czerwca Przedszkole Publiczne w Mnichu

wznawia swoją działalność opiekuńczą w ścisłym rygorze sanitarnym.

Decyzja o otwarciu placówki w momencie gdy statystyki zachorowań w naszej gminie są bardzo niekorzystne była niezmiernie trudna! Z jednej strony w naszej małej społeczności wzrasta ilość osób objętych kwarantanną, z drugiej w całym kraju następuje kolejne luzowanie nałożonych obostrzeń.

Dlatego apeluję do Rodziców o odpowiedzialne podejmowanie decyzji!

 Otwarcie przedszkola to alternatywa dla tych z Państwa, którzy borykacie się z problemem zorganizowania opieki dla swych dzieci.

W związku z powyższym przedszkole w najbliższym czasie pełnić będzie jedynie funkcję opiekuńczą. Jednocześnie chcę zapewnić, iż pomimo braku obowiązku prowadzenia nauczania zdalnego w momencie otwarcia przedszkola, w naszej placówce do końca roku szkolnego dalej będziemy z rodzicami i wychowankami, którzy pozostają w domach!! Dotychczasowa współpraca w ramach edukacji zdalnej układała się na tyle pomyślnie, że nie wyobrażamy sobie pozbawić dzieci nieuczęszczające do przedszkola możliwości dalszego wsparcia i kreowania ich zabaw domowych.

UWAGA!!

Rodziców zainteresowanych pobytem dziecka w placówce już pierwszego dnia otwarcia (tj. w poniedziałek) proszę o kontakt telefoniczny z placówką w dniu dzisiejszym (29.05.2020r.) do godziny 15.00. W kolejnych dniach obowiązywać będzie podobna zasada co do pierwszego dnia powrotu dziecka do przedszkola -  dziecko może przyjść do przedszkola wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu rodzica  i otrzymaniu zgody dyrektora. Nałożone na placówkę obostrzenia  pociągają szereg ograniczeń w funkcjonowaniu placówki, dlatego zainteresowanych Rodziców odsyłam do lektury „Procedury bezpieczeństwa” opracowanej na podstawie obowiązujących przepisów.  Każdy rodzic przyprowadzający dziecko musi zapoznać się z treścią Procedury Bezpieczeństwa i bezwzględnie się do niej stosować. Konieczne jest również dostarczenie w pierwszym dniu pobytu dziecka stosownego oświadczenia oraz deklaracji, stanowiących załączniki Procedury Bezpieczeństwa. Treść Procedury Bezpieczeństwa oraz oświadczenie  i deklaracja znajdują się na stronie internetowej placówki w zakładce „ogłoszenia”.

 

Małgorzata Kowalczyk

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Mnichu 

 

 

W dalszym czasie ograniczony zostaje bezpośredni kontakt z placówką, dlatego zachęcamy wszystkich zainteresowanych do korzystania z komunikacji telefonicznej, z poczty elektronicznej lub tradycyjnej.

Kontakt z sekretariatem  będzie możliwy codziennie w godzinach

od 8.00 do 14.00 !!

KONTAKT:
Przedszkole Publiczne w Mnichu
ul. Kopernika 19
43-520 Chybie
tel.: 33 8561 215

 

Adresy e-mail:

Dyrektor placówki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Intendent: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Rada Rodziców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

                  

 

 

Reforma edukacji